Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai kovo 8 dieną rinkosi į šventinę popietę pristatyti išleistą antrąją receptų knygutę „Obuolys – sveikatos šaltinis“.

Popietėje dalyvavo Akmenės rajono „Vienybės“ laikraščio redaktorė Julija Sejavičienė, Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro direktorė Birutė Baltutienė, Akmenės rajono savivaldybės koordinatorius neformaliajam švietimui Edgaras Silvaško.

Tarptautinės Moters dienos proga moteris pasveikino TAU prorektorius Rimantas Kentra.

Dvidešimt dvi autorės pateikė savo mėgiamus receptus, kuriuos į knygutę surinko Buities kultūros fakulteto dekanė Stefanija Vida Venckienė, maketavo Užsienio kalbų fakulteto dekanė Regina Mitkevičienė, meniškas nuotraukas iš parodos – degustacijos „Viskas iš obuolių“ pateikė Tautodailės fakulteto prodekanė Vera Grudinskaja-Moločajeva. Esame dėkingi už knygutės išleidimą mecenatei Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro direktorei Birutei Baltutienei.

1

Genovaitės Sakavičienės nuotrauka.

                         Išleistos dvi receptų knygutės.

2

Genovaitės Sakavičienės nuotrauka.

3

Gintaro Skirmanto nuotrauka

Popietę labai paįvairino įdomus, nuoširdus ir nuotaikingas „Vienybės“ laikraščio redaktorės Julijos Sejavičienės pasisakymas apie žurnalisto darbo specifiką ir knygų leidybą. Padovanojo savo parašytų ir išleistų knygų. Esame labai dėkingi redaktorei.

4

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

5

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

Popietėje šiltai pasisakė Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro direktorė Birutė Baltutienė ir Akmenės rajono savivaldybės kordinatorius neformaliam švietimui Edgaras Silvaško.

Svečiams ir autoriams buvo įteiktos receptų knygutės bei palinkėta TAU klausytojams išleisti trečiąjį leidinį.

Popietę organizavo ir vedė rektorės padėjėja Genovaitė Sakavičienė bei Stefanija Vida Venckienė.

6

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

Receptų autorės į popietę atsinešė savo pagamintus mėgstamiausius patiekalus. Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai ir svečiai pasivaišino atsineštomis vaišėmis.

7

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

8

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

9

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

10

Gintaro Skirmanto nuotrauka.

Genovaitė Sakavičienė,

Trečiojo amžiaus universiteto rektorės padėjėja

 

 

 

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

{{#92}}{{/92}}