Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Plugin\CMSPlugin::loadLanguage() should not be called statically in /home/jssc/public_html/plugins/system/jsecurelite/jsecurelite.php on line 23
SENJORŲ ŽYGIS DRUSKININKUOSE

Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Sveikatos fakulteto Šiaurietiškojo ėjimo su lazdomis modulio lankytojai gruodžio 2 dieną dalyvavo respublikinėje Šiaurietiškojo ėjimo žygio šventėje Druskininkuose. Septyniolika mūsų universiteto entuziastų įsijungė į šios sporto šakos mėgėjų gretas, kurių susirinko virš dviejų šimtų iš visos Lietuvos. Atlikus mankštą instruktoriai žygeivius supažindino su trasomis ir išleido į 6 arba 9 km žygį.

Mūsų žygio dalyviai pasirinko ir praėjo 6 kilometrų trasą, kuri nebuvo iš lengvųjų. Ištvinusi Ratnyčėlės upė vertė ėjikus šokinėti per purvo balas ir slidinėti ant nukritusių lapų bei medžių šaknų, tačiau tai netrukdė grožėtis gamta ir kvėpuoti pušų aromatu. Pirmosios finišą pasiekė D. Lužienė ir E. Daujotienė, nedaug atsiliko I. Andriuškienė, V. Naglienė ir G. Sakavičienė. Grįžusius žygeivius organizatoriai pasitiko karšta arbata, kava, vandeniu ir saldumynais.

Pamankštinome smegenis proto mūšyje „Druskininkai – sveikatos miestas”, kurį sudarė trys turai. Naujosios Akmenės TAU komanda „Akmenukai” pirmos vietos nelaimėjo, tačiau puikiai praleido laiką ir susipažino su Druskininkų apylinkių įžymybėmis bei šiaurietiškojo ėjimo entuziastų bendruomene.

Visiems dalyviams buvo suteikta puiki galimybė su 40 proc. nuolaida apsilankyti Druskininkų sveikatingumo ir vandens pramogų parke. Smagiai palepinome kūną ir sielą, atgavome jėgas, aplankėme daugelį pirčių, sūkurines vonias, pasigrožėjome vandenyno žydrumo baseinais, kelis metrus siekiančiomis palmėmis, pasijutome tarsi išvykę į egzotinius kraštus.

Esame dėkingi Šiaurietiškojo ėjimo šventės organizatoriams ir TAU vadovams už sudarytą galimybę dalyvauti respublikiniame renginyje. Grįžome namo puikiai praleidę laiką, pasisėmę sveikatos ir nuostabiai pailsėję.

Naujosios Akmenės 
Trečiojo amžiaus universiteto informacija

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

DĖL INDIVIDUALIOS ŠVIETIMO VEIKLOS

Ketinate ar teikiate švietimo / mokymo individualias paslaugas? Primename, jog gyventojai, teikiantys švietimo / mokymo individualias paslaugas, t. ...

Senjorų užrašai
jsscVEIKLA

NAUJOSIOS AKMENĖS TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETO TARYBA2018–2019 m. m. Rektorė – Rimana Vapsvienė Rektorės padėjėja Genovaitė Sakavičien...