Protmūšio oranizatoriaus Tomo Martinaičio  buvome pakviesti į Protų lygą arba „Ko nežino Kazys“ renginį, kuris vyko sausio 10 d. Luokavos restorane. Protmūšyje dalyvavo šešios patyrusios komandos. Nors mes atėjome tik pasižiūrėti, pasižvalgyti, tačiau organizatorius T. Martinaitis  pasiūlė pabandyti ir dalyvauti.

Nutarėme pabandyti, sugalvojome pavadinimą ir įsitraukėme į žaidimą. Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto septynių klausytojų komanda  pavadinimu „Akmenukai“ aktyviai ir sutelktai sprendė užduotis. Žinoma, mes į prizines vietas nepretendavome, nes yra seniai dalyvaujančių patyrusių ir stiprių komandų, o mes džiaugiamės puikiai praleidę vakarą, pabendradavę ir pamankštinome smegenis.

Buvome labai maloniai nustebinti, kai organizatorius paskelbė, kad mūsų komandai „Akmenukai“ nusišypsojo burtai ir atiteko specialus kavinės prizas.  

Protmis

G. Sakavičienės nuotrauka     TAU rektorės padėjėja  G.Sakavičienė

 

 

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

ŽINAU VISKĄ!!!
ŽINAU VISKĄ!!!

Pagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) tikslas – padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų...

NEMOKAMAS MOKSLAS NUOTOLINIU BŪDU
NEMOKAMAS MOKSLAS NUOTOLINIU BŪDU

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos 2012-06-14 raštu Nr. SR-3030 patvirtinta, kad Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre...