Naujosios Akmenės kultūros rūmuose kovo 8 dieną vyko „Metų akmenietė 2017” apdovanojimai, salė buvo sausakimša – prireikė papildomų kėdžių. Tarptautinės Moters dienos proga moteris pasveikino Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir Seimo narys Valius Ąžuolas.

Trečiojo amžiaus universiteto klausytoja Rūta Pavkienė buvo apdovanota „Metų mamos“ nominacija, kurią įteikė Savivaldybės meras. Nominantė Rūta išaugino šešis puikius vaikus, aktyviai dalyvauja rajono bendruomenės gyvenime, teikia paramą neįgaliesiems, dainuoja kultūros centro chore „Cementininkas“, įsijungia į veiklas, kurios artimos širdžiai. Dėkodama už nominaciją Rūta jaudindamasi pasakė: „Visas mano turtas yra vaikai“. Nominacijos įteiktos „Metų visuomenininkė“ Z. Paulikienei ir D. Urbonienei. Nominacija „Metų atradimas“ nominuota I. Musulienė. Visas nominantes pasveikino ir padėkojo už gražius darbus seniūnai R. Juozapavičius, G. Mačiuvienė, V. Silvaško, draugai, įstaigų atstovai ir bičiuliai.

Trečiojo amžiaus universiteto rektorės padėjėja G. Sakavičienė, Meninės saviraiškos fakulteto dekanė V. Kateivienė nuoširdžiai pasveikino šaunuolę klausytoją Rūtą Pavkienę.

Šventę užbaigė nuotaikingas ir širdingas Edmundo Kučinsko koncertas.  

nominacija1

Jono Vapsvos nuotrauka

nominacija3

Jono Vapsvos nuotrauka

Rektorės padėjėja Genovaitė Sakavičienė

 

 

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

ŽINAU VISKĄ!!!
ŽINAU VISKĄ!!!

Pagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) tikslas – padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų...

NEMOKAMAS MOKSLAS NUOTOLINIU BŪDU
NEMOKAMAS MOKSLAS NUOTOLINIU BŪDU

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos 2012-06-14 raštu Nr. SR-3030 patvirtinta, kad Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre...