Kiekvienas žmogus nori būti pripažintas, rasti savo vietą gyvenime ir jį supančioje aplinkoje. Bendravimas ir aplinkos pažinimas yra pagrindiniai veiksniai, kurie teikia žmogui džiaugsmą ir pasitenkinimą. Kol dar palankios oro sąlygos ir pandeminė situacija leidžia, mokytojai kartu su mokiniais stengiasi kuo daugiau laiko praleisti už mokyklos ribų, siekdami supažindinti juos su savo rajono gamtovaizdžiu, edukacinėmis vietomis ir žmonėmis.

Rugsėjo 10 d. socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai kartu su klasės vadove Alva Vaišvile žygiavo susipažinti su Akmenės rajono savivaldybės viešąja biblioteka. Juos pasitiko ir ekskursiją po biblioteką pravedė skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus bibliotekininkė Kristina Urniežienė. Ekskursijos metu bibliotekininkė nė tik supažindino su naujausia knygų išdavimo sistema, bet ir pristatė kitas bibliotekos teikiamas paslaugas: skaitymo, žaidimo, muzikos kambarius, konferencijų salę, mažų vaikų veiklos zoną ir kt. Mokiniai dainavo karaokė, pamatė, kaip veikia 3D spausdintuvas. Ekskursija labai patiko. AČIŪ Kristinai Urniežienei už išsamų ir patrauklų bibliotekos pristatymą.

                      Rugsėjo 17 d. istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas metodininkas, gidas Ramūnas Znutas tęsė socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokinių pažintį su Akmenės rajonu: aplankytas Simono Daukanto paminklas, senoji turgaus aikštė, penkiolikakamienė liepa, užlipta į Jurakalnio apžvalgos bokštą, apžiūrėta Augustaičių malūno aplinka, pavaikščiota Papilės beždžionių tiltu. Ši trumpa, netolima kelionė paliko mokiniams neišdildomą įspūdį: koks gražus gimtasis kraštas! AČIŪ mokytojui Ramūnui Znutui už įdomiai praleistą laiką.

 

 

 

 

 

 
 

 

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

" Time to Move"
" Time to Move"

„Time to Move“ – viena svarbiausių Eurodesk informacinio tinklo kampanijų, kurios metu jauni žmonės yra skatinami domėtis studijomis, savanoryste ir...

LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS  UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS!
LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS!

LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS ! Kviečiame užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių valstybinės kalbos ir gauti valstybinės kalbos...

KONTAKTAI