Pagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) tikslas – padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą. Galimybių žinojimas yra tik pirmas žingsnis, po kurio seka skirtingų variantų įvertinimas ir suderinimas su jauno žmogaus galimybėmis, įgūdžiais ir siekiais. Visiems šie žingsniai yra sudėtingi, todėl Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras stengsis padėti kiekvienam.

Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų centre jau veikia Jaunimo informavimo taškas. Konsultantas teikia informaciją įvairiomis jaunimui aktualiomis temomis.

Jei negalėsime atsakyti į Tavo klausimą, būtinai nukreipsime tinkama linkme ir patarsime,

kur galėtum ieškoti reikiamos informacijos.

Kreipkitės telefonu, el. paštu arba lauksime atvykstant 😊

AKMENĖS RAJONO JAUNIMO INFORMAVIMO TAŠKAS

Adresas: Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė (III a., bibliotekoje)

Konsultantė: Alva Vaišvilė

Tel. Nr.: +370 656 85439.

El. p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos 2012-06-14 raštu Nr. SR-3030 patvirtinta, kad Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre šalies mokiniai pagal suaugusiųjų pagrindinio ir akredituotą suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą būtų mokomi nuotoliniu būdu.

2017 m. kovo mėnesį Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų centre duris atvėrė Vaikų dienos centras.

Jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras kviečia mokytis jaunimą ir suaugusiuosius, neturinčius pagrindinio ir vidurinio išsilavinimo pagal akredituotą vidurinio ugdymo programą.

Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras prisijungė prie jaunimo informavimo taškų tinklo, kuriuose užtikrinamas kokybiškas jaunimo informavimas.

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

ŽINAU VISKĄ!!!
ŽINAU VISKĄ!!!

Pagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) tikslas – padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų...

NEMOKAMAS MOKSLAS NUOTOLINIU BŪDU
NEMOKAMAS MOKSLAS NUOTOLINIU BŪDU

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos 2012-06-14 raštu Nr. SR-3030 patvirtinta, kad Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre...