LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS

UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS!

Kviečiame užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių valstybinės    kalbos ir gauti valstybinės kalbos mokėjimo

               (pirmąją, antrąją ar trečiąją) kategoriją.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registracija atvykus į Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centrą, Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė.

ПРЕПОДАВАНИЕ ЛИТОВСКОГО ГОСУДАРСТВЕННОГО ЯЗЫКА

ДЛЯ ГРАЖДАН ЗАРУБЕЖНЫХ СТРАН!

Приглашаем граждан иностранных государств изучать литовский государственный язык и получить ( I, II или III ) категорию знания государственного языка.

Более подробная информация об обучении и регистрации по прибытию в Центр обучения молодежи и взрослых Акмянского района, Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė.

TEACHING THE LITHUANIAN NATIONAL LANGUAGE

FOR FOREIGN CITIZENS!
We invite foreign citizens to learn the Lithuanian state language

and obtain proficiency in the state language (first, second or third) category.
If You need more information about the training, please visit the Akmene District Youth and Adult Education Centre, Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos 2012-06-14 raštu Nr. SR-3030 patvirtinta, kad Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre šalies mokiniai pagal suaugusiųjų pagrindinio ir akredituotą suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą būtų mokomi nuotoliniu būdu.

Kiekvienas žmogus nori būti pripažintas, rasti savo vietą gyvenime ir jį supančioje aplinkoje. Bendravimas ir aplinkos pažinimas yra pagrindiniai veiksniai, kurie teikia žmogui džiaugsmą ir pasitenkinimą. Kol dar palankios oro sąlygos ir pandeminė situacija leidžia, mokytojai kartu su mokiniais stengiasi kuo daugiau laiko praleisti už mokyklos ribų, siekdami supažindinti juos su savo rajono gamtovaizdžiu, edukacinėmis vietomis ir žmonėmis.

„Time to Move“ – viena svarbiausių Eurodesk informacinio tinklo kampanijų, kurios metu jauni žmonės yra skatinami domėtis studijomis, savanoryste ir praktikos galimybėmis užsienyje bei atrasti tinkamiausią programą jų asmeniniam tobulėjimui.

 

MANO DIENYNAS

NUOTOLINIS

MOKYMAS 

JUNGTIS

NAUJAUSI ĮRAŠAI

" Time to Move"
" Time to Move"

„Time to Move“ – viena svarbiausių Eurodesk informacinio tinklo kampanijų, kurios metu jauni žmonės yra skatinami domėtis studijomis, savanoryste ir...

LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS  UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS!
LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS!

LIETUVIŲ VALSTYBINĖS KALBOS MOKYMAS UŽSIENIO ŠALIŲ PILIEČIAMS ! Kviečiame užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių valstybinės kalbos ir gauti valstybinės kalbos...

KONTAKTAI